За тиждень на Закарпатті розшукали 15 водіїв, які покинули місце ДТП

поліція супровід породіллі фото

На Закарпатті поліція посилює контроль за дотриманням правил дорожнього руху — лише за минулий тиждень правоохоронці встановили та розшукали 15 водіїв, які залишили місце дорожньо-транспортної пригоди.

Такі випадки, як зазначають у поліції, не є поодинокими, однак кожен із них має наслідки — як юридичні, так і моральні. Адже втеча з місця ДТП не лише порушує закон, а й може поставити під загрозу життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху.
Згідно з чинним законодавством, за залишення місця аварії передбачена адміністративна відповідальність. Порушникам доведеться сплатити штраф у розмірі 3400 гривень.

Правоохоронці наголошують: уникнути відповідальності не вдасться. Завдяки камерам спостереження, свідченням очевидців та оперативній роботі поліції більшість таких випадків розкриваються у короткі терміни.

У поліції закликають водіїв бути свідомими та відповідальними: у разі ДТП необхідно залишатися на місці події, надати допомогу постраждалим і дочекатися прибуття правоохоронців.

Безпека на дорогах починається з кожного з нас. І лише дотримання правил може врятувати життя.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Із середи заплановано перекриття лівої смуги вулиці Карпатської України
В Ужгороді депутата і двох підприємців звинуватили у продажі сміття з полігону на 600 тис. грн
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Карпатської України
Ужгородець Назар Токар посів третє місце на міжнародному турнірі з дрон-рейсингу AIR BRIDGE
Зафіксували температурний рекорд в Ужгороді
В Ужгороді жінка намагалась завдати собі шкоди
Завтра, 28 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським
Ольга Складенко та Олександр Гаврош сучасний письменник,драматург, журналіст, військовий відділу ЦВС...
До уваги водіїв!
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *