Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси

додаткові автобуси барвінок фото

В Ужгороді продовжили дію тимчасового тарифу на перевезення пасажирів у міських автобусах, які працюють у звичному режимі руху.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Про це повідомляє Ужгородська міська рада. Тариф діятиме до 28 червня 2026 року. Вартість проїзду становитиме 20 гривень за умови оплати через валідатор із використанням електронного квитка. У міській раді зазначили, що рішення ухвалили після звернень перевізників, які пояснили необхідність продовження тарифу зростанням вартості пального.
Джерело: https://banosh.com.ua/novyny-zakarpattya/proyizd-po-20-gryven-v-uzhgorodi-prodovzhyly-tymchasovyj-taryf-na-avtobusy/

Інша інформація по місту Ужгород:

Заяви росіян, що ЗСУ атакували автобус в брянській області рф, не відповідають дійсності
В Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Журавльовим
В Ужгороді розповіли про можливості для громад у співпраці з ЄС
В Ужгороді презентували новий набір кулінарних листівок «Смак Ужгорода2» (ВІДЕО)
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *