З початку року на Закарпатті оштрафували 12 тисяч водіїв за порушення швидкості

На Закарпатті відновлюють роботу камери автоматичної фіксації автопорушень фото

Штраф за порушення швидкісного режиму становить від 340 до 1700 гривень.

Цьогоріч закарпатські патрульні оштрафували 12005 водіїв, які порушили швидкісний режим.
Поліцейські нагадують за перевищення встановлених обмежень руху більше як на 20 км/год водій повинен сплатити штраф у розмірі 340 гривень. У разі перевищення більше як на 50 км/год штраф становить 1700 гривень.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою
2,6 млн грн у бюджеті Ужгорода передбачено на облаштування укриттів
Покинуті авто: ужгородці показали цілий «автопарк» машин, що роками займають паркомісця
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бро...
На Закарпатті двоє дітей проковтнули монети
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *