В Ужгороді пройшли змагання серед юнацьких команд вікової категорії 2014–2015 р.н. За нагороди змагалися найсильніші спортивні школи регіону.
Перемогу здобув КЗ Хустська ДЮСШ «Хуст-Нарцис». Друге місце посіла команда ОДЮСШ «Спартак» з ІВС м. Хуст-1. На третьому місці фінішувала Берегівська ДЮСШ.
КЗ «СДЮСШОР з гандболу» ЗОР м. Ужгород-1 та КЗ «СДЮСШОР з гандболу» ЗОР м. Ужгород-2 посіли 4–5 місця відповідно.
Шостим став КЗ «СДЮСШОР з гандболу» ЗОР с. Малий Березний, а сьоме місце посіла команда ОДЮСШ «Спартак» з ІВС м. Хуст-2.
Інша інформація по місту Ужгород:
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою
2,6 млн грн у бюджеті Ужгорода передбачено на облаштування укриттів
Покинуті авто: ужгородці показали цілий «автопарк» машин, що роками займають паркомісця
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бро...
На Закарпатті двоє дітей проковтнули монети