Прощавай весна, здрастуй, літо! В Ужгороді розпочали сезон із пляжного гандболу. Відбулася відкрита першість міста і водночас всеукраїнський турнір серед дівчат 2012–2013 років народження та з-поміж юнаків 2013 року народження і молодших. Продовжити читання “В Ужгороді відкрили сезон із пляжного гандболу (ВІДЕО)”
Позначка: гандбол
Юні закарпатські гандболістки стали чемпіонками України
Днями в Ужгороді відбулися фінальні матчі чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2011-2012 р.н. Збірна Закарпатської області під керівництвом Віктора Чернова та Світлани Місяйло переважала суперників і цілком закономірно досягла високого результату.
За підсумками матчів наш колектив став чемпіоном України. Срібні нагороди здобув ЛФКС Львів, а бронзові – ДЮСШ «Стрімкий м’яч» Київ. За ними розташувалися: 4. КОСФК Київська область, 5. Збірна Хмельницької області-ДЮСШ-1, 6. КДЮСШ Барса Шостка, 7. КДЮСШ-1 Тернопіль, 8. ДЮСШ Конотоп. Продовжити читання “Юні закарпатські гандболістки стали чемпіонками України”
Ужгородські «Карпати» – бронзові призери жіночого Кубка України з гандболу
16–17 травня у Львові відбувся Фінал чотирьох Кубка України з гандболу серед жіночих команд сезону 2025/26. До цієї стадії змагань пройшли: «Галичанка» (Львів), «Карпати» (Ужгород), «Спартак-ШВСМ» (Київ) і «Рівне-ДЮСШ №4».
Напередодні відбулося жеребкування, яке вже у півфіналі звело головних претенденток на титул – «Галичанку» та «Карпати». Відповідно іншу пару склали «Спартак-ШВСМ» (Київ) і «Рівне-ДЮСШ №4». Продовжити читання “Ужгородські «Карпати» – бронзові призери жіночого Кубка України з гандболу”
Закарпатські гандболісти здолали хмельничан
Зимова перерва пішла на користь чоловічій команді «Карпати» (Ужгород). У першому турі нового року наш колектив здобув дві перемоги, що вдвічі більше, ніж за попередні 14 ігор.
13–14 лютого в різних містах відбулися матчі 8-го туру чоловічої Суперліги України з гандболу сезону 2025/26. «Карпати» перебували в Рівному, де провели два поєдинки з «Хмельницьким». Продовжити читання “Закарпатські гандболісти здолали хмельничан”
Відбувся фінал з міні-гандболу в Ужгороді
10 лютого спортивний зал в Ужгороді перетворився на справжнє поле битви за титул переможця. У рамках проекту Президента України «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбувся ІІІ етап змагань з міні-гандболу серед учнів 5-6 класів.
7 команд. Один м’яч. Нестримне бажання перемогти! Продовжити читання “Відбувся фінал з міні-гандболу в Ужгороді”