В Ужгородській міськраді бажаючі здавали кров

кров донор медицина фото

Нині, 8 січня, в Ужгородській міськраді з ініціативи Закарпатської обласної станції переливання крові спільно з управлінням охорони здоров’я та цивільного захисту населення міської ради відбулася акція зі здачі крові. Забір проводила виїзна бригада обласної станції переливання.

До доброї справи долучилися міський голова, працівники міської ради та інші небайдужі ужгородці.
Закликаємо ужгородців не бути байдужими – ваша донація може стати вирішальною для порятунку поранених захисників та цивільних.

Де здати кров:

м. Ужгород, вул. Івана Чендея, 15

Графік роботи: з 9:00 до 14:00 (у будні)

Кров одного донора може врятувати до трьох життів.

Допоможімо тим, хто щодня захищає нас.

Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *