В Ужгороді планують підвищити вартість проїзду в маршрутках

автобус 20-2 фото

В Ужгороді планують збільшити ціну на проїзд у міському транспорті до 8 грн. Відповідний проєкт рішення розгляне виконавчий комітет Ужгородської міськради у середу, 20 жовтня.

Проектом рішення, який опублікований на офіційному сайті Ужгородської міськради, пропонується «встановити тариф на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 8 грн».

Рішення набуде чинності з дня опублікування його у друкованих ЗМІ. Засідання міськвиконкому заплановане на 09:00 середи, 20 жовтня.

На розгляд виконкому, окрім питання про вартість проїзду у маршрутках, виноситься ще один проект рішення, який стосується транспорту: про припинення дії договору на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 18 «Гіпермаркет “Епіцентр” – УжНУ» та призначення конкурсу для перевізників на цей же маршрут.

Нагадаємо, із грудня 2019 року проїзд у міському транспорті в Ужгороді коштує 7 гривень.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Із середи заплановано перекриття лівої смуги вулиці Карпатської України
В Ужгороді депутата і двох підприємців звинуватили у продажі сміття з полігону на 600 тис. грн
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Карпатської України
Ужгородець Назар Токар посів третє місце на міжнародному турнірі з дрон-рейсингу AIR BRIDGE
Зафіксували температурний рекорд в Ужгороді
В Ужгороді жінка намагалась завдати собі шкоди
Завтра, 28 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським
Ольга Складенко та Олександр Гаврош сучасний письменник,драматург, журналіст, військовий відділу ЦВС...
До уваги водіїв!
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *