Субсидії ужгородці отримають із запізненням

субсидії ужгород фото

Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради провів нарахування субсидії за вересень 2019 року та інформує, що через технічні нюанси субсидії за 2 місяці (жовтень-вересень) будуть зараховані отримувачам субсидії в листопаді.

Пенсіонери, як і раніше, одержуватимуть монетизовану субсидію на рахунки, на які отримують пенсію.

Субсидіанти-непенсіонери, що бажають отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у банківській установі, мають звернутися із відповідною заявою до департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, у якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких немає рахунку в уповноваженому банку, до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через “Укрпошту” за адресою, вказаною при зверненні за субсидією. Ті, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через “Ощадбанк”.

Департамент праці та соціального захисту міськради додатково повідомляє: тим, хто користувався субсидією у неопалювальний (літній) період, перерахунок на опалювальний період буде проведено автоматично, без повторного звернення.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *