Стовп диму над Ужгородом: пожежа сміття на вулиці Шухевича викликала паніку (ФОТО)

Стовп диму над Ужгородом фото

Увечері 14 липня мешканці Ужгорода стали свідками тривожної події – над містом піднявся густий чорний дим, що спричинило хвилю паніки в соцмережах. Як з’ясувалося, причиною став підпал сміття на вулиці Шухевича, а не масштабна пожежа, як спочатку припускали очевидці.

О 21:00 у центральній та східній частинах міста зафіксували потужний стовп диму, який видно було з різних районів. У Facebook та інших соцмережах миттєво поширилися фото та відео, а користувачі висловлювали припущення – від загоряння промислових об’єктів до лісових пожеж.
Насправді джерелом диму виявилося займання побутових відходів на вулиці Шухевича. За попередньою інформацією, невідомі особи навмисно підпалили сміття, що призвело до швидкого розповсюдження вогню та утворення токсичного диму.

На місце події терміново прибули пожежні ДСНС Закарпатської області. Завдяки оперативним діям, вогонь вдалося локалізувати та ліквідувати, не допустивши його поширення на сусідні будівлі. Жертв і постраждалих немає.
Стовп диму над Ужгородом: пожежа сміття на вулиці Шухевича викликала паніку (ФОТО)
Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Через паливний колапс Кремль запровадив на АЗС «антимітингові» правила, заборонивши водіям виходити ...
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Висока
У чемпіонаті Ужгорода з футболу «ЕКО» здолав «Лідера»
Вперше гравець ХК «Перечин» виступив за збірну України
Суд виніс вирок ветерану за стрілянину по театру в Ужгороді
Із полеглим воїном Василем Мартином прощатимуться в Ужгороді
Проникаюче ножове поранення: в Ужгороді 64-річну жінку доставили до лікарні
Небезпечний шкідник атакував Ужгород: у місті терміново запровадили карантин і почнуть вирубку дерев
Підроблені Hugo Boss, Lacoste і Red Bull не пройшли: Закарпатська митниця посилила боротьбу з контра...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі ЖК “Crystal” (Капушанська – Боб’яка), в зв’язку з рем...
До уваги водіїв!
В Ужгороді завтра, 8 липня, проведуть в останню земну дорогу захисника Сергія Бабилю
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *