Ярослав — навідник гаубиці М777

навідник гаубиці М777 фото

Ярослав — навідник гаубиці М777 у 45 окрема артилерійська бригада Збройних Сил України. Знищив ворожі САУ та піхоту, за що у 2024 році отримав орден “За мужність” III ступеня та відзнаку “Золотий хрест”.

Ярослав пішов добровольцем у Сухопутні війська у 2022 році. За час служби добре опанував М777, з якою воює на Донеччині та Луганщині.
Орден воїн отримав за бої на Сіверському напрямку в березні — квітні 2024 року. Там його гармата вивела з ладу самохідний 240‑мм міномет 2С4 “Тюльпан”, зупинила просування трьох ворожих груп і однієї ДРГ та знищила 152‑мм гаубицю “Мста-Б”. В тих боях полягло більше десятка ворожих піхотинців.

Восени 2024 року завдяки мужності та професіоналізму Ярослава гаубичним вогнем були знищені три російські САУ 2С1 “Акація”, які прямували на вогневі позиції й зупинилися в колоні на відкритій місцевості через буксування головної машини.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *