Завтра (22.11.2020) будуть затримувати організаторів скупки голосів

завтра обшуки і затримання фото

Підкуп виборців: поліція проводила обшуки в директора «ринку Краснодонців» та ще кількох фігурантів.

Про це повідомляє журналіст Глагола на своєму телеграм каналі.

Особи у яких проводився обшук на думку правоохоронців можуть мати стосунок до скупки голосів в Ужгороді на виборах мера, що відбудуться у неділю, 22 листопада.

Крім того, є інформація від джерел в правоохоронних органах, що Печерський районний суд Києва погодив ще 34 ухвали на обшуки через підозру підкупу в другому турі виборів міського голови Ужгорода 22 листопада.

В Ужгород їдуть столичні оперативники, які завтра будуть затримувати організаторів скупки голосів при розрахунках із виборцями на виході із дільниць. Наразі відомо, що у правоохоронців є списки організаторів роздачі грошей та тих, хто погодився продати свій голос.

Цікаво подивитись на завтрашні затримання. Думаю, що буде гаряче?

В. Глагола

Інша інформація по місту Ужгород:

Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
Понад 30 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді. Список
Внаслідок аварії біля ТЦ «Дастор» в Ужгороді загинула 20-річна пасажирка
Вода з трьох джерел Перечинщини не відповідає нормам питної
Ужгородець викрав велосипед одного з учнів біля школи (ФОТО)
На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545
В Ужгороді патрульні нагадали пішоходам про важливість флікерів для безпеки на дорозі
Волейбольне кубкове протистояння: битва «Імпульсу» проти «УжНУ»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *