Законопроект про самогоноваріння, актуальний для Закарпаття, зареєстровано

закон самогоноваріння зареєстровано фото

Народні депутати хочуть дозволити українцям варити самогон.

Представники “Слуги народу” зареєстрували у Верховній Раді відповідний законопроект. Група депутатів фракції “Слуга народу” зареєструвала законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння.

Зокрема зазначається, що авторами законопроекту № 2371, зареєстрованого 1 листопада, є нардепи від “Слуги народу” Володимир Ватрас, Олександр Федієнко, Роман Соха, Анатолій Костюх, Ігор Фріс, Микола Стефанчук.

Текст законопроекту на сайті парламенту поки відсутній.

Нагадаємо, що згідно зі ст.176 Кодексу про адміністративні правопорушення, виготовлення самогону без мети збуту карається штрафом від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51-170 грн).

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Троє «вчителів» із Тячівщини отримали підозру через уникнення мобілізації
«Гроші ходять за вчителем»: на Закарпатті запускають нову освітню модель із прямими виплатами педаго...
З початку 2026 року у Карпатах врятували 55 туристів
Блокпости Закарпаття: посилення перевірок на в’їздах в область з 26 лютого
Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Тарнаєм
На Закарпатті викрили схему ухилення від мобілізації: підозру оголошено керівнику районного ТЦК
Світло без переплат: бізнес Закарпаття може отримати енергокредити під 0%
Моніторинг радіаційної безпеки: стабільна ситуація на Закарпатті
Понад пів тисячі ВПО звернулися до служби зайнятості Закарпаття з початку року
Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з класичних шахів
Залізний засув для шкіл: Владислав Кич та Рахівська РДА готують «безпековий переворот» у закладах ос...
У Чинадійові в потічку виявили потопельника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *