Захворювання в Ужгороді на COVID-19 станом на 8 квітня

Єдина на Закарпатті чиста лікарня фото

Станом на ранок 8 квітня COVID-19 підтверджено у 7 ужгородців (із них двоє – медичні працівники пульмонологічного відділення УЦМКЛ).

4 ужгородців знаходяться на лікуванні в обласній інфекційній лікарні, двоє медиків та мама малолітньої дитини (із родини, якій підтвердили коронавірус на вихідних) лікуються вдома.

Із часу створення мобільні бригади 13 разів виїжджали до осіб, у яких є підозра на COVID-19, відібрано 35 взірців біоматеріалів, інформує управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради. На самоізоляції перебувають наразі 452 ужгородців.

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті підлітки побили ветерана 101-ї Закарпатської бригади ТрО (ВІДЕО)
СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США ...
Тимчасове призупинення водопостачання 8 квітня в мікрорайонах Радванки та промислової зони, в зв’язк...
У лісах на Закарпатті фіксують загибель диких кабанів
Власник ТЦ у центрі Ужгорода 5 років поспіль спекулював на електриці: що відомо
В Ужгороді перевірили якість повітря
Смертельний бізнес на Тисі: як правоохоронці викрили хитрі схеми переправників на Закарпатті
За тиждень на Закарпатті розшукали 15 водіїв, які покинули місце ДТП
В Ужгороді родич пацієнтки напав на парамедикиню під час виклику на інсульт
Знижено розмір абонентської плати
В Ужгороді обмежать рух авто біля Кафедрального собору на Великдень
Закарпатська «амазонка»: у Ясінях жінка самотужки прийняла власні пологи та перерізала пуповину
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *