Закарпатців закликають обмежити споживання електрики

електрика лінія передач фото

Оминути відключення електроенергії на Закарпатті можна за однієї умови

Напередодні ввечері пройшла нарада голови Закарпатської ОВА з очільниками районних військових адміністрацій та міськими головами найбільших міст області.

На нараді в першу чергу обговорили необхідність мінімізації користування електроенергією у населених пунктах, зокрема вуличного, рекламного освітлення, побутових приладів тощо.

Нагадаємо, що від сьогодні 20 жовтня, українцям рекомендують обмежити використання електроенергії упродовж всього дня – з 7.00 до 23.00. Це пов‘язано з інтенсивними ворожими обстрілами останні кілька днів.

В Офісі Президента наголошують, що найбільше обмеження торкнуться великих підприємств та заводів, але якщо цього буде недостатньо, то відключатимуть електроенергію і споживачам.

“Тож закликаємо закарпатців прислухатися до рекомендацій, не користуватися електроприладами без нагальної потреби, допомогти енергосистемі країни відновитися. За умови, що ми разом зможемо забезпечити необхідний показник економії електроенергії, можна буде оминути відключень на Закарпатті” – зазначили у ОВА.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
Десять мільйонів гривень за свободу: син закарпатського депутата на волі
Тридцятирічний киянин опинився за ґратами за підозрою у крадіжці понад 33 тисяч доларів на Закарпатт...
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *