⚡️ Закарпаттю нададуть додаткову енергію!

електрика лінія передач фото

Новини від Віктора Микити – голови Закарпатської ОДА

Щойно завершив розмову з керівником НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким. Ситуація в регіоні через аварійні відключення складна, тому дедалі важче буде зберегти тепло в оселях.

Розмова непроста, якщо її такою можна було вважати. Розуміємо, складно всім областям, однак наша зона відповідальності — Закарпаття.
⚡️Таки досягли результату: наш регіон отримає додаткову потужність у МВт. Це світло в оселях та робота інфраструктурних об’єктів. Потужність вже поступово зростає.

Майже тиждень б’ємося за додаткові мегавати для Закарпаття. Щодня аналізуємо ситуацію в інших куточках країни, і ні мені, ні краянам незрозуміло, чому цей ліміт не переглядали протягом місяця.

Так, економія дає свій результат. Після введення в дію рішення Ради оборони області зафіксували зменшення об’ємів споживання. За це дякую тим, хто почув нас і почав економити, однак все ще є проблеми з цим компонентом. Тут треба об’єднатися і не допускати марного витрачання цього ресурсу.

❗️Питання до ПрАТ «Закарпаттяобленерго», яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій, нікуди не зникли.
Будемо й надалі щоденно працювати, щоб світла було більше. Дякую енергетикам за роботу, а громаді — за підтримку.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті чоловіків переправляли до ЄС через несправну газову трубу — СБУ
Вифлеємський вогонь миру передали до Ужгородської міської ради
На Закарпатті запроваджені аварійні відключення електроенергії
На Ужгородщині фінішував футзальний чемпіонат України серед осіб із порушенням слуху (ВІДЕО)
Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься увесь транспорт – рішення ви...
В Ужгороді підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 23 грн.
Ремонтується місцева дорога в Ужгородському районі
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
Смертельна пожежа в Ужгороді: через несправну саморобну піч загинув пенсіонер
В Ужгороді стартував відкритий зимовий турнір із дзюдо Randori Winter Cup
Завершується І коло Ужгородської футзальної ліги
Під Ужгородом — додаткові засоби автофіксації порушень ПДР (ФОТО)
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *