На Закарпатті працює Антикризовий штаб, покликаний оперативно координувати дії громад і відповідальних структур у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
«Дуже важливо, аби всі населені пункти підготували план, які об’єкти слід першочергово забезпечувати джерелами живлення, водою, газом (медичні заклади, соціальної сфери, критичної інфраструктури) », – зазначив Мирослав Білецький.
За його словами, потрібно бути готовими до будь-якого розвитку подій й оперативно реагувати на виклики, пов’язані з можливою загрозою з боку дій Росії.
Інша інформація по місту Ужгород:
Вифлеємський вогонь миру передали до Ужгородської міської ради
На Закарпатті запроваджені аварійні відключення електроенергії
На Ужгородщині фінішував футзальний чемпіонат України серед осіб із порушенням слуху (ВІДЕО)
Під час загальнонаціональної хвилини мовчання в Ужгороді зупинятиметься увесь транспорт – рішення ви...
В Ужгороді підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 23 грн.
Ремонтується місцева дорога в Ужгородському районі
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
Смертельна пожежа в Ужгороді: через несправну саморобну піч загинув пенсіонер
В Ужгороді стартував відкритий зимовий турнір із дзюдо Randori Winter Cup
Завершується І коло Ужгородської футзальної ліги
Під Ужгородом — додаткові засоби автофіксації порушень ПДР (ФОТО)
Сьогодні День створення легендарної 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади! (ВІДЕО)