Закарпатські легкоатлети виступили на чемпіонаті України

Закарпатські легкоатлети виступили на чемпіонаті України фото

Днями у Львові тривав чемпіонат України з легкої атлетики, а також командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих і молоді.

Учасники змагалися у бігових дисциплінах (100, 200, 400, 800, 1500 і 5000 метрів, а також 110, 400 і 3 000 м із бар’єрами), естафетному бігу (4х100 і 4х400 м), стрибкових дисциплінах (стрибки у висоту, в довжину, стрибки з жердиною, потрійний стрибок), видах метань (диска, молота, списа, а також штовханні ядра), десяти- та семиборстві. Загалом на старт виходили майже пів тисячі спортсменів, які представляли 23 області України та місто Київ.

Закарпатська область делегувала п’ятьох легкоатлетів. Це один із найнижчих показників. Менша кількість учасників була тільки в Херсонської області, а ідентична в Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської. Найбільше представництво мала Львівська і Дніпропетровська області, а також місто Київ.

Попри невелику кількість учасників, Закарпаття без нагород не залишилося. 23-річна Даниїла Хаван здобула срібну медаль у забігу на 200 м (її результат – 24.09 сек.).

Богдан Граб у метанні списа увійшов до топ-10, але потрапити на п’єдестал пошани не зумів (9-й результат). Едуард Павлишинець на дистанції 400 м показав 12-й час. У забігу на 1500 м змагалися Ростислав Матьковський і Даниїл Дуб (перший показав 14-й результат, а другий – 17-й).

Олег МИКИТА

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *