Закарпатська та угорська екстрені медичні служби налагоджують співпрацю

Закарпатська та угорська екстрені медичні служби налагоджують співпрацю фото

У п’ятницю, в м .Ніредьгаза, директор Закарпатського центру екстреної медичної допомоги, Анатолій ПШЕНИЧНИЙ, зустрівся з регіональним директором Національної служби швидкої допомоги Угорщини, Ференцем КОРЧМАРОШОМ (Ferenc Dr. Korcsmáros).

Керівники обговорили напрямки майбутньої співпраці та обміну досвідом, зокрема, і в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027. Угорські колеги також ознайомили гостей з роботою служби екстреної медичної допомоги в місті Ніредьгаза.

Це перша зустріч, яка заклала фундамент майбутньої співпраці регіональних екстрених медичних служб двох країн.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою
2,6 млн грн у бюджеті Ужгорода передбачено на облаштування укриттів
Покинуті авто: ужгородці показали цілий «автопарк» машин, що роками займають паркомісця
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бро...
На Закарпатті двоє дітей проковтнули монети
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *