Закарпатська обласна дитяча лікарня відновила плановий прийом у стаціонар

Закарпатська обласна дитяча лікарня фото

Про відновлення роботи поліклініки та прийому планових хворих у стаціонар повідомляють в КНП «Обласна дитяча лікарня».

У зв’язку з тим, що Закарпатську область віднесено до “жовтої зони” адаптивного карантину, з 10 серпня Закарпатська обласна дитяча лікарня розпочинає роботу поліклініки та плановий прийом у стаціонар.

Однак, у зв’язку з циркуляцією вірусу COVID-19 та для убезпечення дитини від можливого інфікування коронавірусом, у приміщеннях стаціонару буде продовжено ряд карантинних заходів “жовтої зони”, а саме:

1. Планова госпіталізація хворої дитини буде проводитися тільки по електронному направленню Вашого сімейного лікаря або лікаря районної лікарні.
2. Планова госпіталізація хворих дітей у стаціонарні відділення ОДЛ буде проведено тільки з наявним обстеженням ІФА-тесту COVID-19 IgМ.
3. З метою уникнення черг та скупчення дітей і батьків при очікуванні оформлення, на приймальне відділення слід підходити тільки одному з батьків! Соціальна дистанція 5 кв. м на особу, тобто, на дитину з матір’ю вона складає 10 кв. м !
4. У приміщеннях стаціонару обов’язкова наявність масок або респіраторів.
5. Діти з невідкладними станами негайно направляються в приймальне відділення КНП «Обласна дитяча лікарня» ЗОР.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді заклади освіти, охорони здоров’я, культури та інші бюджетні установи офіційно можуть розп...
Біля Нижніх Воріт перекриють міст через ремонт, рух авто обмежать
Закарпатець підняв прапор України на найвищій горі Африки (ФОТО)
Епідеміологічний нагляд за холерою: ситуація на Закарпатті
Стан мостів в Ужгороді: одна з найпопулярніших переправ потребує ремонту (ФОТО)
До 5 років тюрми загрожує чотирьом ужгородцям за шахрайство з дронами на 1,1 млн грн (ФОТО)
Юні ужгородські баскетболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі в Угорщині
Закарпатський угорський інститут став університетом
«Ужгород» прийматиме «Буковину-2», а «Вільхівці» на виїзді зустрінуться із «Самбором-Нивою-2»
Поліція Ужгорода затримала раніше неодноразово судимого зловмисника
374 кг героїну: організатора міжнародного наркотрафіку засудили на Закарпатті (ФОТО)
В Ужгороді пʼяний водій врізався у авто, втік і вʼїхав у паркан (ФОТО)
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *