Дівчина виборола «золото» серед молоді у ваговій категорії 60 кг.
З 30 травня по 9 червня у місті Клуж-Напока у Румунії триває 34-й Чемпіонат Європи з армрестлінгу та 27-й Чемпіонат з параармрестлінгу. Найсильніші спортсмени Європи змагаються за першість у чемпіонаті.
Перше «золото» для України здобула спортсменка із Закарпаття Богдана Лехман. Дівчина виборола перемогу у ваговій категорії 60 кг.

Джерело
Інша інформація по місту Ужгород:
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою
2,6 млн грн у бюджеті Ужгорода передбачено на облаштування укриттів
Покинуті авто: ужгородці показали цілий «автопарк» машин, що роками займають паркомісця
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бро...
На Закарпатті двоє дітей проковтнули монети