За першу добу року на Закарпатті горіло три житлових будинки та надвірна споруда

пожежа ужгородська лікарня фото

Про таке повідомляють у ГУ ДСНС у Закарпатській області.

1 грудня о 02:28 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. Водиця, вул. Калинська. Пожежею пошкоджено 0,5 кв. м дивана. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. В. Водяне.

Того ж дня о 04:22 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. Косівська Поляна, вул. Центральна. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 49 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. Кобилецька Поляна.

Також 1 грудня о 15:26 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Рахівський район, Великобичківська тергромада, с. В. Водяне, вул. Б. Хмельницького. Пожежею пошкоджено надвірну споруду на площі 6 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та місцевої пожежної команди с. В. Водяне.

А вже 2 грудня о 02:14 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Рахівський район, Ясінянська тергромада, с. Чорна Тиса, вул. І. Франка. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 35 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт Ясіня та 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

KibOrg отримали доступ до серверів «АСКОН» — розробника ПЗ для російських ракет і танків
Ужгородський замок на свята працюватиме за новими графіком
Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя маленької дівчинки
Чергові 5 мільйонів гривень на потреби військових виділили вчора під час сесії Ужгородської міської ...
Закарпатський феномен: 12-річний Василь Маєвський став найсильнішою дитиною планети
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
На Закарпатті стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських інтелектуальних змагань
Прокурори встановили нові факти у справі депутата облради, який контролював незаконний збут дубу
В Ужгороді відкриють виставку «Різдвяні ритми» у Генконсульстві Угорщини
«Я люблю українську» – фінал мовознавчої гри в Ужгороді
Відбулася Першість Закарпатської області з гандболу серед юнаків
В Ужгороді відкрили новий автобусний маршрут
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *