З початку 2026 року на високогірʼї у Закарпатській області врятували 55 мандрівників, з них восьмеро – отримали першу допомогу.
За інформацією пресслужби ДСНС Закарпаття, станом на 26 лютого рятувальники протягом січня-лютого 2026-го здійснили 47 виїздів та виходів у гори, під час яких допомогли 55 туристам.
«Крім того, 67 туристичних груп (загальною чисельністю 567 осіб) проконсультовано, зареєстровано або супроводжено туристичними маршрутами», – додали у ДСНС.
Інша інформація по місту Ужгород:
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
Поблизу Ужгорода затримали водія з алкоголем у крові в 11 разів більше норми
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою