В Ужгородському скансені відкрили ювілейну виставку (ФОТО)

В Ужгородському скансені відкрили ювілейну виставку фото

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту/Ужгородський Скансен відкрили ювілейну виставку робіт Віри Томашевської «50 років творчості».

В експозиції представлені декоративні тарілки, живописні панно, авторські вази й інші унікальні вироби. Центральне місце займає велике квіткове панно – візитівка фірмового стилю мисткині, що поєднує в собі глибину народних традицій та чуттєвість природи Закарпаття.

Привітав авторку з ювілейною презентацією творчого доробку директор Департаменту культури Закарпатської ОДА, заслужений артист України Євген Тищук. Він виконав приємну місію і вручив Вірі Томашевській Почесну грамоту за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва України та з нагоди 50-річчя творчої діяльності.

З вітальним словом виступили голова Закарпатської організації Національної спілки художників України, народний художник України Борис Кузьма, директор музею, доктор історичних наук Василь Коцан, а також викладачка фізики Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ Марія Завадяк.

Виставка триватиме до 7 травня, – повідомляють у музеї.

Про це повідомляє Департамент культури Закарпатської ОВА, фото Галина Рейтій.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *