В Ужгороді затримали серійних грабіжників

В Ужгороді затримали серійних грабіжників фото

Провідна охоронна фірма Ужгорода “Агентство безпеки СБМ” повідомляє про ймовірну розгалужену схему пограбунку закладів міста.

Так, вчора працівникам даної охоронної служби вкотре вдалося затримати зловмисників, які намагалися втекти з місця злочину, про це СБМ повідомили на своїй сторінці у фейсбуці.

Особи на фото – частина злочинної схеми. На вихідних вони проникли на територію кафетерію у центральній частині міста.

Опишемо поступові кроки СБМ у вирішенні ситуації:

Оперативна група СБМ виїхала на сигнал менш ніж за три хвилини, але зловмисники встигли покинути об‘єкт.

Власник кафетерію надав охоронцям матеріали з камер спостереження, за якими ми визначили зовнішні характеристики підозрюваних.

Три оперативні групи здійснили пошукову операцію і знайшли та затримали їх у районі вулиці Загорської. Зловмисниками виявились представники ромської нацменшини. Надалі їхню долю вирішують працівники поліції.

В процесі пошуку оперативна група затримала водія автомобіля «Жигуль» вишневого кольору, який імовірно є співучасником злочину і по гарячим слідам забирає вкрадені його колегами речі. Таке припущення команди СБМ підтвердили наступні дії одного з представників ромської верхівки.

В охоронній фірма зауважили:

Ми не беремося робити поспішних висновків – крапки над «і» розставлять у цій ситуації правоохоронні служби.

В Агентстві безпеки СБМ застерігають бути відповідальним за власну безпеку та обирати надійну охоронну фірму, оскільки майно може стати легкою наживою для криміногенних елементів, яких, на жаль, в місті є чимало.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Ужгородські «Карпати» – бронзові призери жіночого Кубка України з гандболу
Яблуні на Закарпатті нищить агресивна епідемія
Поїзд Дніпро – Ужгород курсуватиме зі змінами маршруту через обстріли
В Ужгороді сьогодні попрощаються із полеглим воїном Максимом Раком
В Ужгороді вшанували жертв політичних репресій
Інформаційна війна проти України: як Росія використовує дезінформацію та релігію для підриву довіри
СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *