В Ужгороді відучора, 2 жовтня, заклади освіти, охорони здоров’я, культури та інші бюджетні установи офіційно можуть розпочинати опалювальний сезон
Відповідне розпорядження підписав міський голова Богдан Андріїв.
Керівникам освітніх, медичних закладів, закладів культури та інших бюджетних установ міста рекомендовано здійснювати подачу тепла за умови зниження температурного режиму нижче нормативного.
Інша інформація по місту Ужгород:
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській