Хвилиною мовчання, під звук метроному, в Ужгороді вшанували памʼять полеглих захисників
На Пагорб Слави в Ужгороді прийшли керівники Закарпаття та Ужгорода, військові, духовенство, рідні й близькі, щоб віддати шану кожному полеглому, який віддав найцінніше – своє життя – за Україну! За нас із вами!
До Меморіалу загиблим за Україну воїнам та могил усіх полеглих у російсько-українській війні поклали квіти.
Ми не маємо права забути того, що наші Герої зробили для країни! І зробимо все, аби пам’ять про них пройшла через століття. Це наш із вами обов’язок!
Пам’ятаємо і дякуємо кожному захиснику та захисниці!????????
Інша інформація по місту Ужгород:
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою
2,6 млн грн у бюджеті Ужгорода передбачено на облаштування укриттів
Покинуті авто: ужгородці показали цілий «автопарк» машин, що роками займають паркомісця
Чемпіонат Закарпаття з футболу: «Севлюш» забезпечив собі чемпіонство, а боротьба за «срібло» та «бро...
На Закарпатті двоє дітей проковтнули монети