Вночі в Ужгороді 21-річна та двоє 17-річних дівчат потрапили в реанімацію через отруєння чадним газом.
Вчора о 23:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про госпіталізацію 3 ужгородок, 21 та 18 років, по вул. Климпуша в Ужгороді.
Ймовірний діагноз – отруєння чадним газом. Потерпілих ушпиталили до реанімаційного відділення Ужгородської міської клінічної лікарні. Підрозділи ДСНС на місце події не залучалися.
Інша інформація по місту Ужгород:
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
Поблизу Ужгорода затримали водія з алкоголем у крові в 11 разів більше норми
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою