В Ужгороді понад дві сотні осель залишилися без газу

уряд встановив гарантовану ціну на газ фото

Через несанкціоновані земляні роботи було пошкоджено газопровід середнього тиску

В обласному центрі Закарпаття через несанкціоновані земляні роботи 225 домівок залишилися без газопостачання. Це трапилося близько півночі 29 вересня. У четвер, 30 вересня, газовики відновлюють постачання газу до осель містян, повідомили в АТ “Закарпатгаз”.

Подія трапилася у мікрорайоні “Червениця”. Через несанкціоновані земляні роботи було пошкоджено газопровід середнього тиску.

Газовики нагадують, що до будь-яких земляних робіт, які проводять із залученням спецтехніки, потрібно залучати спеціалістів “Закарпатгазу”.

Газовики відновлюють постачання блакитного палива. Також просять ужгородців надати представникам господарства доступ до мережі та обладнання для перевірки герметичності системи.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому
Десять мільйонів гривень за свободу: син закарпатського депутата на волі
Тридцятирічний киянин опинився за ґратами за підозрою у крадіжці понад 33 тисяч доларів на Закарпатт...
Закарпатська шашкістка Катерина Мойсей виборола бронзу на Чемпіонаті Європи
Громада Ужгорода втратила майже 70 мільйонів гривень через схему продажу землі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *