Пожежу в моторному відсіку рятувальники ліквідували менш ніж за пів години.
В Ужгороді під час руху провулком Квітневим загорівся автомобіль Mercedes-Benz GLS. Водій відчув запах паленої гуми та згодом помітив дим з-під капота. Він зупинився, аби перевірити технічний стан транспортного засобу, однак відкрити капот уже не зміг.
Свідки події одразу повідомили рятувальників. На місце оперативно прибули вогнеборці Ужгорода, які за 4 хвилини локалізували загоряння на площі 2 кв. м, а ще за 22 хвилини повністю ліквідували пожежу.
Внаслідок дії вогню пошкоджено моторний відсік, панель та передні колеса автомобіля. Обставини та причина займання встановлюються.
Інша інформація по місту Ужгород:
11-12 квітня в Ужгороді буде перекрито рух транспорту
Ціни на житло в Ужгороді знову пішли вгору
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Тарасом Балогою
В Ужгороді зросла вартість проїзду у громадському транспорті
Поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
Озеро Синевир засипало снігом посеред квітня
Грип на Закарпатті: медики зафіксували циркуляцію чотирьох різних штамів
На Закарпатті підлітки побили ветерана 101-ї Закарпатської бригади ТрО (ВІДЕО)
СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США ...
Тимчасове призупинення водопостачання 8 квітня в мікрорайонах Радванки та промислової зони, в зв’язк...
У лісах на Закарпатті фіксують загибель диких кабанів
Власник ТЦ у центрі Ужгорода 5 років поспіль спекулював на електриці: що відомо