В Ужгороді двоє підлітків продавали серед школярів електронні сигарети

В Ужгороді двоє підлітків продавали серед школярів електронні сигарети фото

В обласному центрі Закарпаття співробітники ювенальної поліції зафіксували факт продажу неповнолітніми електронних приладів для куріння. Встановлено, що двоє 15-річних місцевих мешканців створили в одній із соцмереж канал, в якому розповсюджували інформацію про можливість придбати підакцизну продукцію. Переважно їхніми клієнтами були такі ж підлітки.

Неповнолітніх разом із батьками було доставлено до Ужгородського районного управління поліції. Із ними спілкувалися співробітники ювенальної поліції.

За неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей батьків обох підлітків притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП.

З неповнолітніми продовжать працювати ювенальні поліцейські, щоб скоригувати таку поведінку та не допустити її повторення у майбутньому.

Поліція Закарпатської області

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *