Збираючи гриби неподалік Оріховиці Ужгородського району 5 серпня постраждав грибник. 52-літній ужгородець послизнувся та травмував ногу.
Як повідомили у пресслужбі ДСНС, постраждалий навіть не міг самостійно пересуватись.
Рятувальники прийшли йому на допомогу: знеболили, наклали фіксуючу шину, на ношах транспортували його до машини.
Далі ужгородцем опікувались фахівці “швидкої” допомоги.
Інша інформація по місту Ужгород:
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
Поблизу Ужгорода затримали водія з алкоголем у крові в 11 разів більше норми
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
Військовий продавав гранати, вибухівку та пістолет
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Кондратюка
На Закарпатті зникла жінка: розшукують Інну Сиротенко
«Вона вже ночувала в горах!»: на Говерлі батьки залишили 8-річну доньку саму, а самі пішли на вершин...
На Закарпатті за добу сталося 12 пожеж
Безкоштовну вакцинацію домашніх тварин проти сказу проводитимуть 11-13 червня в Ужгороді
Завтра, 10 червня, в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Ярославом Шляхтою