Ужгородський підліток, якого жорстоко побили в Парижі, вийшов з коми

підліток якого жорстоко побили фото

Про це повідомила пресі його мама

Як ми повідомляли, у Парижі група хуліганів жорстоко побила уродженця Ужгорода, 15-річного Юрка Симканича.

Тоді група нападників, які були озброєні металевими палицями, бітами та ножами, напала на групу студентів коледжу. Всім студентам вдалося втекти, окрім Юрка.

Юру жорстоко побили, йому проломили череп, переламали кістки.

Саме побиття було зафіксоване камерами відеоспостереження.

Юрко Симканич вижив. Він тривалий час був у комі. Багато відомих французів засудили факт нападу на українця і закликали до негайного розслідування і покарання нападників.

І ось мама Юрка, колишня викладачка Ужгородського університету, яка зараз живе із сином у Франції, Наталія Крученик повідомила, що Юрко вийшов з коми. Його перевели у реабілітаційний центр. Він почав говорити, їсти і навіть помаленьку ходити.

У поліції Парижу вже повідомили, що розпізнали та затримали 9-х нападників. П’ятеро з них були арештовані, а ще четверо поміщені під домашній арешт. Нападникам інкримінують не хуліганство, а замах на вбивство.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті відновив роботу єдиний український виробник кам’яної солі – компанія «Катіон Інвест»
На Закарпатті за тиждень розшукали 14 водіїв, які втекли з місця ДТП
Поліцейські поліції охорони Закарпаття запобігли спробі самогубства в Ужгороді (ВІДЕО)
Ось так виглядає сучасна українська жінка (ФОТО)
Тимчасове призупинення водопостачання центральної частини мiста, в зв’язку з ремонтними роботами
ФК “Ужгород” програв на виїзді ФК “Атлет”
На Закарпатті викрито факти багатомільйонних махінацій при будівництві спорткомплексу
Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *