Ось ця маленька пекарня-кав’ярня споживає максимально 20 кіловат енергії на годину. Усі прилади електричні, починаючи від кавоварки, завершуючи печами та холодильниками.
Сам процес виготовлення хліба – безперервний і займає близько 4-х годин. Зупинити його неможливо. І якщо під час цього зникає електрика, то пекти хліб треба з нуля. А це – додатковий час та гроші.
Нині бізнес відшукує можливості купити генератори, промислові батареї чи інші види запасного джерела енергії. Але все впирається у кошти та доступність таких речей. Підприємці переконують, що адаптуються до будь-яких умов, але підтримка місцевої влади – не завадила б.
Інша інформація по місту Ужгород:
Пацієнти, які травмували зір через війну, можуть отримати безкоштовне лікування на Закарпатті
Біля «Епіцентру» в Ужгороді пожежа на СТО
Будівлю стоматполіклініки в Ужгороді офіційно визнано об’єктом культурної спадщини
Переможне завершення першого кола для закарпатських друголігових команд
Зеленський відзначив двох ужгородських учителів державними нагородами
На Закарпатті шукають грибника, який зник у лісі ще вчора
Ужгород: вночі зайнявся мікроавтобус у мікрорайоні Дравці
У сервісному центрі МВС в Ужгороді запрацював інклюзивний кабінет (ВІДЕО)
До Ужгорода перевезуть унікальну дерев’яну синагогу — єдину в Україні
Росія вийшла з Конвенції проти тортур: що це означає для України та світу
Марія Королович – найтитулованіша кікбоксерка та таеквондистка Закарпаття
В Ужгороді заклади освіти, охорони здоров’я, культури та інші бюджетні установи офіційно можуть розп...