«Ужгородські лісоруби» мають здобутки в Кубку України

підсумками змагань стали бронзовими призерами фото

6 команд із різних міст України зібралися в Житомирі, аби розіграти Кубок України з флаг-футболу 2025 серед чоловічих команд.

Переможцями змагань стали «Вінницькі вовки», які були сильнішими за своїх суперників. Команда «Eagles Здолбунів» виборола срібні медалі. А «Ужгородські лісоруби» за підсумками змагань стали бронзовими призерами.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *