Ужгородські лебеді та їх годування.

ужгородські лебеді фото

Ми навмисно старались не писати про наших міських лебедів, оскільки про них вже було написано майже в кожному інтернет-виданню та кожній закарпатській газеті, де описуються хоч якісь новини Ужгорода. Причому пишеться, як правило, по декілька разів на тиждень. Часто навіть згадується щоденна кількість і майже не поіменно робляться описи. В принципі, в цьому немає нічого поганого і можливо навіть, що навпаки, – це добре.

Але ми вирішили, що нашим читачам буде не цікаво в сотий раз перечитувати одне і те саме, про що вже розповідалось багато разів.

ужгородські лебеді 2

В той же час, аналізуючи ці новини, ми також звернули увагу, що в них чомусь дуже мало уваги приділяється саме годуванню лебедів.

ужгородські лебеді 3 фото

А годування, як відомо, є майже основним ключовим моментом життя цих птах. Ось, що кажуть науковці-біологи з цього приводу:

Ми спостерігали недавно, – буквально тиждень-два тому, як прилетіли знову біля п’ятнадцяти лебедів на річку Уж. Діти ходять, бігають, підгодовують. Це не страшно, тільки прохання таке,- щоб це не був свіжий хліб, тому, що шлунки лебедів його не перетравлюють і т.д. Тобто зерно дозволяється, якісь легкі відходи також дозволяється, рослинна їжа дозволяється (капусточка чи щось аналогічне). Вони будуть це поїдати.

ужгородські лебеді 4 фото

Також нагадаємо, що в момент написання статті було нараховано 17 лебедів – майже рекордна кількість для нашого міста, яку можливо побачити між пішохідним та траспортним мостами.

Ужгородські лебеді фото 5

Науковці вважають, що така велика кількість лебедів викликана емігруванням із стоячих водоймищ, які вже позамерзали, а також через те, що серед дорослих лебедів є і діти – сірі лебеді.

Ужгородські лебеді 6 фотоУжгородські лебеді 7 фотоА нижче на фото те, чим не бажано засмічувати нашу ріку. Таке сміття також перешкоджає плаванню цих гарних птах.

Сміття ужгородські лебеді фото

І це ж сміття використовуючи збільшення фотокамери:

Сміття збільшене ужгородські лебеді фото

Інша інформація по місту Ужгород:

Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Карпатської України
Ужгородець Назар Токар посів третє місце на міжнародному турнірі з дрон-рейсингу AIR BRIDGE
Зафіксували температурний рекорд в Ужгороді
В Ужгороді жінка намагалась завдати собі шкоди
Завтра, 28 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським
Ольга Складенко та Олександр Гаврош сучасний письменник,драматург, журналіст, військовий відділу ЦВС...
До уваги водіїв!
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
40 років Чорнобиля: в Ужгороді вшанували ліквідаторів та відзначили їхню мужність
Помер військовослужбовець із Ужгородщини Анатолій Макарович
 

Один коментар для “Ужгородські лебеді та їх годування.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *