Ужгородець Сергій Король став володарем Кубка Жукова з більярду

більярд ужгородець фото

Днями в Києві відбулися Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду «Вільна піраміда» – Кубок С. А. Жукова.

Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, від Закарпаття взяли участь представники ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Зокрема, Сергій Король, один з учасників збірної університету, здобув «золото» та став володарем Кубка в особистому заліку. Він зіграв 16 партій, з яких переміг у 15. Загальна результативність гравця на змаганнях склала 97,67 %.

За словами заступника очільника краю, інші учасники команди теж показали високий результат, завдяки якому УжНУ в командному заліку посідає третє місце.

«Більярдний спорт не надто популярний у нашому краї, проте навіть кілька гравців, що представляють нашу область, показують високий рівень на змаганнях. Бажаю й надалі працювати в такому темпі та приносити у скарбничку Закарпаття все більше нагород», – зазначив Ігор Шинкарюк.

До того ж Сергій Король працює тренером. Нещодавно його учні посіли призові місця на Чемпіонаті України з більярдного спорту, а Даніель Шеремета змагався на Чемпіонаті світу з вільної піраміди серед юніорів.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Будівлю стоматполіклініки в Ужгороді офіційно визнано об’єктом культурної спадщини
Переможне завершення першого кола для закарпатських друголігових команд
Зеленський відзначив двох ужгородських учителів державними нагородами
На Закарпатті шукають грибника, який зник у лісі ще вчора
Ужгород: вночі зайнявся мікроавтобус у мікрорайоні Дравці
У сервісному центрі МВС в Ужгороді запрацював інклюзивний кабінет (ВІДЕО)
До Ужгорода перевезуть унікальну дерев’яну синагогу — єдину в Україні
Росія вийшла з Конвенції проти тортур: що це означає для України та світу
Марія Королович – найтитулованіша кікбоксерка та таеквондистка Закарпаття
В Ужгороді заклади освіти, охорони здоров’я, культури та інші бюджетні установи офіційно можуть розп...
Біля Нижніх Воріт перекриють міст через ремонт, рух авто обмежать
Закарпатець підняв прапор України на найвищій горі Африки (ФОТО)
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *