Унаслідок вибухів біля Євпаторії знищено комплекс ППО “Тріумф”. Атака є спецоперацію СБУ і ВМС, – джерела

Унаслідок вибухів біля Євпаторії знищено комплекс ППО фото

Вибухи в районі Євпаторії в окупованому Криму – це спецоперація військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил. Внаслідок неї знищено комплекс ППО “Тріумф” вартістю в $1,2 млрд.

Як повідомляють наші джерела, по цілі ефективно відпрацювали безпілотники та ракети “Нептун”. Спочатку безпілотники СБУ вразили “очі” комплексу – радари та антени.

Після виведення з ладу радіолокаційних станцій підрозділи ВМС крилатими ракетами “Нептун” вдарили по пускових комплексах С300/400 “Тріумф”.

Як раніше підкреслював голова СБУ Василь Малюк, “бавовна палала і буде палати”. Джерела у Службі безпеки говорять, що росіян у Криму очікують нові сюрпризи.

Нагадаємо, цієї ночі в районі Євпаторії лунали вибухи. Там розташована ворожа база протиповітряної оборони. Міноборони РФ заявило про нібито збиття о 5:30 за московським часом одинадцяти безпілотників над територією окупованого Криму.

А вчора в Криму внаслідок атаки ракетами і надводними безпілотниками знищено великий десантний корабель і підводний човен-носій крилатих ракет. У ГУР підтвердили, що пошкодження суден, швидше за все, не дозволить їх відновити.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У Буштині згорів автомобіль Fiat: рятувальники ліквідували пожежу вночі
На Ужгородщині затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
Закарпатський гурт взяв участь у міжнародному фестивалі
Жителя Хуста засудили за систематичну нецензурну лайку на адресу дружини
Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *