У Хусті викрили трьох нелегальних перевізників: їм загрожують штрафи до 34 тис. гривень

У Хусті викрили трьох нелегальних перевізників фото

Під час рейдових перевірок інспектори Укртрансбезпеки виявили трьох перевізників, які перевозили пасажирів без необхідних дозвільних документів.

У Хусті інспектори зупинили три автомобілі марки Mercedes-Benz, водії яких здійснювали пасажирські перевезення. Після перевірки документів встановили, що перевезення проводилися без відповідної ліцензії.
За цими фактами на власників мікроавтобусів склали адміністративні протоколи. За такі порушення передбачено штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень. Остаточне рішення щодо притягнення перевізників до відповідальності ухвалюватиме суд.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Заяви росіян, що ЗСУ атакували автобус в брянській області рф, не відповідають дійсності
В Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Журавльовим
В Ужгороді розповіли про можливості для громад у співпраці з ЄС
В Ужгороді презентували новий набір кулінарних листівок «Смак Ужгорода2» (ВІДЕО)
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *