У боях за Україну загинув 29-річний військовий з Ужгорода

Олександр Кіш фото

На українсько-російській війні, захищаючи народ України загинув виходець із Ужгорода Олександр Кіш. Військовий загинув в Очакові. У нього залишилася дружина та двоє маленьких синів.

Про смерть 29-річного військового Олександра Кіша у соцмережах повідомила його дружина Марія, а також однокласники-ужгородці. Інформацію про загибель Олександра підтвердили і його друзі з Ужгорода. Служив Саша у Військово-морських силах України. Загинув військовий в Очакові.

Редакція, весь Ужгород, все Закарпаття і вся Україна співчуває родині загиблого моряка! Дякуємо за службу! Не забудемо!

Нагадаємо, Олександр Кіш був свідком і безпосереднім учасником подій у Криму. У війську Саша – із 18 січня 2012 року. До армії пішов за власним бажанням – за контрактом. Під час подій у Криму Олександр відбував службу на морському тральщику «Чернігів». Однак, під останніх подій був у складі екіпажу «Черкас» – корабля, який намагався стояти до останнього і, навіть після захоплення росіянами, залишився із прапором Військово-морських сил України. Олександр Кіш також зіграв епізодичну роль у фільмі про останній корабель України в Криму «Черкаси».

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
40 років Чорнобиля: в Ужгороді вшанували ліквідаторів та відзначили їхню мужність
Помер військовослужбовець із Ужгородщини Анатолій Макарович
Гартуючи Перемогу. Військовий 54-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Мазепи – “Борода”.
Сніг триматиметься до червня: туристів застерігають від підйому на Говерлу
Понад 300 учасників – на відкритому чемпіонаті Закарпаття зі змішаних єдиноборств ММА
На Закарпатті розшукали 141 водія, які втекли з місця ДТП
Окупанти оплатили дрони для ЗСУ: СБУ та батальйон «Роланд» провели зухвалу спецоперацію в Тамбовські...
Поліція встановила порушника, який пошкодив фасад фітнес-клубу в Ужгороді
В Ужгороді засудили чоловіка, бо він торкався до грудей жінки
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *