Тренер “Минаю”: “Нехай мене оштрафують, але дії суддів вимагають критики”

Головний тренер Володимир Шаран фото

Головний тренер Володимир Шаран пройшовся по суддівській бригаді матчу “Минай” – “Олександрія”.

“Ми могли перемогти. Забили гол, який відпрацьовували на тренуваннях. Ми повинні були пресингувати – це дало результат. Швидкий м’яч нам поміг, могли забити наприкінці першого тайму ще. Але не реалізували моменти. А в другому таймі я здивувався, коли побачив, що творять арбітри. Хай мене штрафують, але я скажу: були епізоди, які були на нашу користь (фоли), а свистіли в інший бік. І основне: коли нам забивали, Кожушко був в офсайді. Він сам не очікував, що арбітри не піднімуть прапорець.

Вдячний хлопцям. За віддачу. Будемо рухатися далі. Не дивимося в таблицю, працюємо далі, головне, щоб всі були здорові. Бо багато гравців пропускали підготовку, хтось грав на уколах. Зіграли як могли. Вдячний за це хлопцям.

Чотири моменти у другому таймі, але це звичайні моменти – фоли фіксували не в той бік. Але це можна відкинути. Основне – це коли нам забивали гол. Хлопці відчувають, коли судді дуже помиляються. Тому ми дуже нервували. Тому і я тепер нервую. На жаль, ВАР потрібен у нашому футболі тільки на матчах Динамо, Шахтаря. А Минаю для чого ВАР?!” – цитує Шарана офіційний сайт команди.

Нагадаємо, що Минай наразі посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Команда має у своєму активі 15 балів. Наступний матч підопічні Шарана проведуть проти Колоса. Зустріч запланована на 19 березня.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Карпатської України
Ужгородець Назар Токар посів третє місце на міжнародному турнірі з дрон-рейсингу AIR BRIDGE
Зафіксували температурний рекорд в Ужгороді
В Ужгороді жінка намагалась завдати собі шкоди
Завтра, 28 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським
Ольга Складенко та Олександр Гаврош сучасний письменник,драматург, журналіст, військовий відділу ЦВС...
До уваги водіїв!
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
40 років Чорнобиля: в Ужгороді вшанували ліквідаторів та відзначили їхню мужність
Помер військовослужбовець із Ужгородщини Анатолій Макарович
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *