Симпатична дівчина-білявка обкрадає ужгородців (ФОТО)

блондинка обкрадає ужгородців фото

Ужгородці в соцмережах повідомляють про те, що в маршрутках дівчина-білявка обкрадає пасажирів.

Зокрема, про це повідомив у мережі Фейсбук Микола Жигулін. Він написав, що у нього в маршрутці №9 вкрали гроші з сумки. З його слів, гроші були в сумці через плече. Сумка застібнута на блискавку, а гроші були в кишені сумки і кишеня також застібнута на блискавку.

“Працює професіонал – симпатична дівчина білявка, в чорному пуховику”, – написав Жигулін і повідомив, що важко її запідозрити.

Як ми повідомляли, багато ужгородців скаржилися на те, що в маршрутках їх обікрала жінка і одного разу крадіжка не вдалася, і жінку згодом впіймала поліція. Ця жінка також була фарбованою білявкою. Також серед ужгородців є думка, що білявка це перефарбована циганка і було розміщено її імовірне фото.

блондинка обкрадає ужгородців фото

Інша інформація по місту Ужгород:

Суд зобовʼязав підприємця повернути у власність громади зупинку в Ужгороді, яку він незаконно привла...
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем
Фуру знесло з траси біля Ужгорода: Надзвичайна ситуація на кільцевій розв'язці
Фестиваль семінарійних хорів «Ad fontes» відбудеться в Ужгороді 23 листопада в катедральному соборі
У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ
Понад 30 вивісок та тимчасових споруд демонтують в Ужгороді. Список
Внаслідок аварії біля ТЦ «Дастор» в Ужгороді загинула 20-річна пасажирка
Вода з трьох джерел Перечинщини не відповідає нормам питної
Ужгородець викрав велосипед одного з учнів біля школи (ФОТО)
На Закарпатті зменшилась кількість державних шкіл, їх тепер 545
В Ужгороді патрульні нагадали пішоходам про важливість флікерів для безпеки на дорозі
Волейбольне кубкове протистояння: битва «Імпульсу» проти «УжНУ»
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *