Студент Ужгородського інституту культури і мистецтв отримуватиме стипендію Президента

Студент Ужгородського інституту культури і мистецтв фото

Щороку в Україні відбувається конкурс на присвоєння стипендії Президента України в різних галузях, однією з яких є напрямок для молодих письменників та митців.

Комісія з питань призначення стипендій Президента України серед безлічі заявок, проводить відбір та визначає найкращих молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Цьогоріч до списку найкращих потрапив і талановитий музикант, студент Ужгородського інституту культури і мистецтв Сергій Фанта. На його рахунку чимала кількість престижних нагород, а минулого року він став лауреатом Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни».

Нині ж музикант впевнено закохує у свою гру чимало сердець, адже разом із своєю викладачкою Олесею Глуханич вони створили фортепіанний дует «WHITE AND BLACK». Який, до речі, вже має перемоги на міжнародних конкурсах.

– Ми щиро пишаємося здобутками наших студентів, їх працьовитістю та наполегливістю. У нашому інституті і загалом в області дуже багато творчої, талановитої, я б навіть сказала – унікальної – молоді. Важливо усвідомлювати, що вони – майбутнє нашого рідного Закарпаття. І їм треба допомагати, маємо їх підтримувати. Сергій Фанта – дуже талановитий музикант і цілком заслужено став стипендіатом стипендії Президента України. Вітаю Сергія і бажаю йому подальшого великого успіху, – зазначила директор Ужгородського інституту культури і мистецтв Наталія Шетеля.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді зросла вартість проїзду у громадському транспорті
Поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
Озеро Синевир засипало снігом посеред квітня
Грип на Закарпатті: медики зафіксували циркуляцію чотирьох різних штамів
На Закарпатті підлітки побили ветерана 101-ї Закарпатської бригади ТрО (ВІДЕО)
СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США ...
Тимчасове призупинення водопостачання 8 квітня в мікрорайонах Радванки та промислової зони, в зв’язк...
У лісах на Закарпатті фіксують загибель диких кабанів
Власник ТЦ у центрі Ужгорода 5 років поспіль спекулював на електриці: що відомо
В Ужгороді перевірили якість повітря
Смертельний бізнес на Тисі: як правоохоронці викрили хитрі схеми переправників на Закарпатті
За тиждень на Закарпатті розшукали 15 водіїв, які покинули місце ДТП
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *