Стартував міський конкурс «Ужгород очима школярів»

Стартував міський конкурс фото

Учні 9-10 класів протягом 60 днів вивчатимуть наше місто та демонструватимуть: як виглядає Ужгород їхніми очима, які історії приховують його вулиці, будівлі та простори?

36 школярів разом із кураторами працюватимуть у командах, досліджуватимуть обрані об’єкти, створюватимуть власні маршрути, зніматимуть відео та формуватимуть сучасні цифрові екскурсії.
Загалом заявки на участь в конкурсі подали з 13 міських шкіл. Начальниця відділу закладів освіти управління освіти міськради Олена Габор подякувала учням та вчителям за те, що вирішили спробувати себе у цьому проєкті й додала: його мета чудова, адже дозволить показати іншим бачення школярів на популярні обʼєкти у нашому місті.

Конкурс передбачає 3 етапи:

Підготовчий: формування команд, вибір об’єктів (вулиця / будівля / простір), ознайомлення з правилами проєкту та туристичним додатком Ужгорода.

Основний етап: проведення щотижневих навчально-практичних зустрічей;
– збір, аналіз та систематизація інформації;
– розроблення структури екскурсії або туристичного маршруту;
– створення текстових, фото- та відеоматеріалів;
– підготовка матеріалів для розміщення у туристичному мобільному додатку та соціальних мережах.

Підсумковий етап: презентація результатів роботи команд;
– демонстрація створеного контенту, голосування.

Як інформує начальниця відділу туризму та промоції міста управління економічного розвитку міста Іветта Міхалко, головне завдання цього конкурсу – дати молоді показати свої навички, створити якісний сучасний контент, що продемонструє місто по- новому. Важливо: усі створені роботи будуть розміщені в мобільному туристичному додатку «Ужгород».

Проєкт покликаний не просто розповісти про місто, а сформувати покоління молодих амбасадорів Ужгорода, для яких його популяризація стане особистою темою та простором лідерства.

Викладач факультету туризму УжНУ, керівник «Турінформу Закарпаття» Олександр Коваль під час зустрічі зауважив, що за вулицями, спорудами, набережними Ужгорода приховані історії, люди, події, і саме школярі будуть тими, хто їх знайде, зрозуміє і розповість іншим по-своєму, а можливо, й вперше. Очікуємо, що через кілька тижнів саме школярі, учасники цієї ініціативи, стануть тими, хто продемонструє, наскільки цікавим і глибоким є Ужгород, якщо прицільно за ним спостерігати.

Фінал конкурсу відбудеться з публічною презентацією команд та голосуванням через туристичний додаток Ужгорода.
Організатори: Управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради та Управління освіти Ужгородської міської ради. Концепція та методичний супровід – Олександр Коваль, керівник «Турінформ Закарпаття», викладач факультету туризму УжНУ.
Стартував міський конкурс «Ужгород очима школярів»
Стартував міський конкурс «Ужгород очима школярів»

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Закарпатка Надія Дьолог виборола дві медалі на чемпіонаті України з фехтування на візках
ФК «Ужгород» – серед наймолодших команд сезону Другої ліги
Ужгородські депутати завтра розглянуть питання про забудову "Кірпічки"
У Хусті викрили трьох нелегальних перевізників: їм загрожують штрафи до 34 тис. гривень
В Ужгороді відкрили сезон із пляжного гандболу (ВІДЕО)
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закар...
Обидві закарпатські ватерпольні команди опинилися за межами п’єдесталу пошани
Працевлаштований на Закарпатті агент ГРУ передавав Росії секретні дані з оборонних заводів
Реформа медицини на Закарпатті: як розвиватиметься спроможна мережа лікарень у 2026–2028 роках
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину
Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних! (ВІДЕО)
На Закарпатті оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *