СБУ затримала в Одесі російського інформатора, який хотів «зламати» телефон військової ЗСУ задля розвідданих

СБУ затримала в Одесі російського інформатора фото

Контррозвідка Служби безпеки затримала в Одесі прихильника рашизму, який шукав «виходи» на російські спецслужби, щоб «зливати» їм інформацію про українських захисників.

Спершу фігурант звернувся до адміністратора одного з прокремлівських Телеграм-каналів, який поширює дані про переміщення Сил оборони України.

Щоб здобути розвідінформацію, одесит намагався «зламати» телефон своєї знайомої – української військової, чоловік якої є комбатом-артилеристом ЗСУ на східному фронті.

За даними слідства, жінка приїхала в Одесу з Краматорська, щоб провідати своїх близьких, і тимчасово зупинилась у знайомих. Дізнавшись, що вона служить у ЗСУ, фігурант чекав від спецслужб рф «інструкцію» як зламати гаджет захисниці.

Однак співробітники СБУ своєчасно викрили російського інформатора і тим самим запобігли його злочинним намірам.

СБУ затримала в Одесі російського інформатора, який хотів «зламати» телефон військової ЗСУ задля розвідданих

Крім того, у ході оперативних дій Служба безпеки отримала інформацію про причетність фігуранта до збору розвідданих про розміщення систем ППО на Одещині.

Для пошуку геолокацій він регулярно об’їжджав область, а також «втемну» випитував відповідні відомості у своїх знайомих.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ).

Наразі зловмисник під вартою. Йому загрожує до 8 років тюрми.

Заходи із викриття злочину проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

В Ужгороді зросла вартість проїзду у громадському транспорті
Поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
Озеро Синевир засипало снігом посеред квітня
Грип на Закарпатті: медики зафіксували циркуляцію чотирьох різних штамів
На Закарпатті підлітки побили ветерана 101-ї Закарпатської бригади ТрО (ВІДЕО)
СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США ...
Тимчасове призупинення водопостачання 8 квітня в мікрорайонах Радванки та промислової зони, в зв’язк...
У лісах на Закарпатті фіксують загибель диких кабанів
Власник ТЦ у центрі Ужгорода 5 років поспіль спекулював на електриці: що відомо
В Ужгороді перевірили якість повітря
Смертельний бізнес на Тисі: як правоохоронці викрили хитрі схеми переправників на Закарпатті
За тиждень на Закарпатті розшукали 15 водіїв, які покинули місце ДТП
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *