Поліція розшукала 12-річного хлопчика, який пішов з дому і не повернувся

поліція хлопчика відшукали фото

В минулих дописах ми писали про 12-річного хлопчика, що пішов кататись на велосипеді і не повернувся. Наразі його знайдено.

Завдяки небайдужості мукачівців та оперативності поліції, хлопчика було знайдено та повернуто матері. Протиправні дії щодо дитини не вчинялись. Наразі працівники поліції з‘ясовують причини, через які дитина пішла з дому. З родиною працюють ювенальні поліцейські

Про зникнення 12-річного мукачівця рідні повідомили наступного дня після його зникнення. Хлопчик 16 серпня ввечері пішов з дому кататися на велосипеді і не повернувся.

Мукачівські поліцейські негайно розпочали пошуки дитини. Впродовж кількох годин місцеві правоохоронці обстежували місто та прилеглі населені пункти, перевіряли дитячі майданчики, сквери та вулиці. Також орієнтування передали по всіх районах області.

Інформація про зникнення дитини також була розміщена в соціальних мережах, що і допомогло поліцейським повернути в родину підлітка. Завдяки небайдужості місцевих громадян, які бачили інформацію про зникнення хлопця, дитину було знайдено по вулиці Крилова в Мукачеві.

Хлопця повернули його матері, загроз його життю та здоров’ю немає. З родиною працюють ювенальні поліцейські, вивчають психологічний клімат в родині та встановлюють причини, які спонукали дитину піти з дому.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Інша інформація по місту Ужгород:

СБУ застерігає: в Україні зросла кількість афер, під час яких зловмисники ошукують громадян, видаючи...
Відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу 2026
На Закарпатті приріст бюджету завдяки релокованому бізнесу зріз у майже 8 разів
Проїзд по 20 гривень: в Ужгороді продовжили тимчасовий тариф на автобуси
УжНУ вперше проведе дводенні змагання з робототехніки для школярів
Посол Китаю відвідав ужгородський скансен: гостям показали колорит Закарпаття
Чотири країни — один союз: Закарпаття готує проривну угоду з Румунією, Словаччиною та Угорщиною
Міжнародний день музеїв на Закарпатті: програма заходів та безкоштовний вхід
На Закарпатті розквітла Долина нарцисів (ФОТО)
Безкоштовний відпочинок для дітей: в Ужгороді відкриють денні табори на 600 школярів
На обʼїзній Ужгорода водійка Opel зʼїхала у кювет
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *