Поліцейські затримали ужгородця, який завдав жінці ножове поранення

ніж кримінал фото

Вчора, 29 березня, близько 22:30 години до Ужгородського районного управління поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що до місцевої лікарні доставлено 29-річну жінку з проникаючим ножовим поранення.

На виклик негайно прибули поліцейські, які оперативно встановили особу кривдника та обставини вчинення злочину.
Встановлено, що ножове поранення на грунті ревнощів потерпілій спричинив її 33-річний співмешканець. Чоловік вдарив жінку ножем в груди біля будинку знайомих, звідки її й госпіталізували медики.

Зловмисника поліцейські затримали в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. На місці події слідчі вилучили ймовірне знаряддя вчинення злочину – кухонний ніж, який буде направлено експерту для дослідження.

Поліцейські затримали ужгородця, який завдав жінці ножове поранення

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне тяжке тілесне ушкодження. Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вказаному злочині та обрання щодо нього запобіжного заходу. Слідчі клопотатимуть про тримання під вартою.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Тимчасове ускладнення проїзду на вулиці Карпатської України
Ужгородець Назар Токар посів третє місце на міжнародному турнірі з дрон-рейсингу AIR BRIDGE
Зафіксували температурний рекорд в Ужгороді
В Ужгороді жінка намагалась завдати собі шкоди
Завтра, 28 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським
Ольга Складенко та Олександр Гаврош сучасний письменник,драматург, журналіст, військовий відділу ЦВС...
До уваги водіїв!
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
Закарпатська митниця виставила на аукціон електроскутер, легковик та промислову сировину
Факультет міжнародних економічних відносин УжНУ відзначив 28-у річницю конференцією
40 років Чорнобиля: в Ужгороді вшанували ліквідаторів та відзначили їхню мужність
Помер військовослужбовець із Ужгородщини Анатолій Макарович
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *