Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо ухвалив рішення про стягнення з Ужгородської міської ради 301 тис. грн на користь колишнього мера міста Ужгорода Віктора Погорєлова.
Про це повідомила правник Наталія Гнесь. Ці гроші є відшкодуванням заробітної плати, яку Погорєлов не отримував протягом 10 місяців після відсторонення від посади після Революції гідності. Із 301 тис. — 120 тис. відшкодування по зарплаті, решта — моральні збитки.
Нагадаємо, що в травні 2015 року Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області виніс рішення щодо визнання винним у корупційних діяннях міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова і оцінив надані мером збитки у 170 грн.
Інша інформація по місту Ужгород:
Ужгородський "Водоканал" повідомляє про тимчасове припинення водопостачання з водозабору "Минай"
28 ОМБР ім. Лицарів зимового походу (ВІДЕО)
Увага, водії! Сьогодні на вулицях Ужгорода заплановані аварійно-відновлювальні роботи на водопровідн...
П'ятимільйонний "Van Hool" став трофеєм прикордонників на Закарпатті
Закарпаття осяяло небесне тіло: свідки спостерігали падіння метеорита
На Закарпатті стався зхід трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 сполученням Запоріжжя – Солотвин...
Запуск євроколії Чоп-Ужгород відкриває нові горизонти для українських залізничних перевезень
Закарпатські команди отримали суперників у 1/32 фіналу Кубка України
Ти – воїн, і твоя сила потрібна там, де триває боротьба (ВІДЕО)
Закарпатські рятувальники врятували двох туристів, що заблукали в горах
Закарпатський трикутник безпеки: влада, бізнес та рятувальники об’єднали зусилля
Шість років у полоні: боєць 128-ї бригади повернувся додому