Дорожньо-транспортна пригода сталася у селі Балажер Берегівської громади.
ДТП за участю вантажівки “Нової пошти” зафіксували журналісти радіо “Пульс” в Берегові. Як повідомили у правоохоронних органах попередньо причиною дорожньо-транспортної пригоди могла стати втома водія, який заснув за кермом.
Наразі не відомо про стан здоров’я водія і чи була вантажівка із вантажем.
У селі Балажер наразі частково обмежений рух транспорту.
Інша інформація по місту Ужгород:
Заяви росіян, що ЗСУ атакували автобус в брянській області рф, не відповідають дійсності
В Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Журавльовим
В Ужгороді розповіли про можливості для громад у співпраці з ЄС
В Ужгороді презентували новий набір кулінарних листівок «Смак Ужгорода2» (ВІДЕО)
Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон