Пішли по гриби: троє людей заблукали на Закарпатті

ліс корзина гриби фото

За останню добу рятувальники зафіксували два випадки, коли місцеві мешканці пішли по гриби та заблукали. Перших чоловіка та дружину розшукали, інший чоловік самостійно вибрався з лісу. Інциденти сталися на Ужгородщині.

Як у середу, 2 жовтня, повідомили у ДСНС Закарпаття, двоє ужгородців заблукали в лісі поблизу Циганівців. Подружжя вирушило по гриби та втратило орієнтири. Рятувальники знайшли 34-річного чоловіка та його 30-річну дружину через кілька годин.

Другий інцидент стався ввечері поблизу села Буківцьово. Чотири чоловіки вирушили по гриби, але один відбився від групи та заблукав. О 20:45 заблукалий 75-річний ужгородець сам зміг вийти з лісу.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проє...
Тимчасове призупинення водопостачання в районі вулиці Солов’їної, в зв’язку з аварійними роботами
Увага водіям: На кордоні з Угорщиною очікуються черги через ремонт (дати)
20 команд з усієї України змагаються в Ужгороді за кубок «Пліч-о-пліч»
В Ужгороді Карпатська Січ провела акцію проти трудових мігрантів
В Ужгороді прощатимуться із полеглим воїном Едуардом Ного
В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія, який скоїв ДТП
Родовища глини Закарпаття масово скуповує Ахметов: чому олігарх інвестує мільйони у західний регіон
30 гравців виходили на поле у складі ФК «Ужгород» у сезоні 2025/26 (ФОТО)
Від отриманих у бою поранень помер відомий закарпатський лікар
В Ужгороді проводитимуть дератизацію
В Ужгороді спостерігається ускладнення проїзду на вулиці Капушанській
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *