Під час цвітіння сакур до Ужгорода приїхало 60 тис. туристів (ВІДЕО)

Ужгород відвідали туристи сакура фото

Найбільше туристів у обласному центрі Закарпаття було на Великодні свята. Йдеться не тільки про вихідні, а й про будні дні

З часу скасування на Закарпатті обмежень червоної карантинної зони регіон відвідали близько 150 тисяч людей. З них – 60 тисяч приїхали подивитися на те, як квітнуть сакури. Туризмознавці кажуть, що порівняно із 2020 роком такий підйом кількості відвідувачів складає всі 100%. Минулоріч через жорсткі карантинні обмеження сакури побачили навіть не всі ужгородці. Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

Найбільше туристів у обласному центрі Закарпаття було на Великодні свята. Йдеться не тільки про вихідні, а й про будні дні. Готелі у цей період були заповнені на 75-80%. Деякі з них вперше із початку пандемії коронавірусу були завантажені на 100%.

Джерело

Інша інформація по місту Ужгород:

У Буштині згорів автомобіль Fiat: рятувальники ліквідували пожежу вночі
На Ужгородщині затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району
Закарпатський гурт взяв участь у міжнародному фестивалі
Жителя Хуста засудили за систематичну нецензурну лайку на адресу дружини
Румунський виступ священника УПЦ Чиприяна Білецького: духовна дипломатія чи виклик безпеці України?
В Ужгороді триває відкритий чемпіонат міста з плавання: понад 200 учасників змагаються за першість (...
Собівартість бограча на Закарпатті за місяць зросла на 2,1%
В Ужгороді україномовну жінку принизили через відмову переходити на російську
«Золото літ»: сьогодні в Ужгороді відбудеться свято для літніх людей (ФОТО)
В Ужгороді встановлять меморіальну дошку професору Івану Небеснику
В Ужгороді збільшать кількість автобусів до міського цвинтаря на поминальні дні
ЖФК «Минай» здобув розгромну перемогу з рахунком 20:0
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *